دلتنگ

دلم برایت تنگ شده . خیلی زیاد ! اما چاره ای نیست . این روزها را باید تحمل کرد . گاهی " تنبیه " تنها راه آدم کردن آدم هاست . گاهی به تو فرصت زیاد میدهند . فرصت بسیار زیاد . و اگر تو بدشانس باشی قدر این فرصت های طلایی رو نمیدونی و هر روز بیشتر از دیروز به ناخلف بودنت ادامه میدی . اما وقتی فرصتت تموم شد آن هم خیلی ناگهانی و به اندازه چشم بر هم زدنی ، آن وقت می فهمی که جای هیچ جبرانی نیست . می فهمی که چرا این قدر باید احمق و کور و کر می بودی که امروز به این حال دچار نشی . به این حال خراب . ناشی از فراق ، دلتنگی ، غم ، حسرت ... باید تحمل کرد . روزهای دوری از تو را باید تحمل کرد و دم برنیاورد . زیرا که این انتخاب کاملا اختیاری بود . پس برو ... هر چند که احساس تو از دلم به این سادگی ها بیرون نمی رود . هر چند که این روزها صدایی شبیه جان کندن از دلم شنیده میشود !

تو اما یک آدم معمولی نبودی برای من . تو انگار آینه تمام صفات و احساسات من بودی . بعضی لحظه های شیرین و آرامش بخش رو فقط با تو میشد گذراند . فقط با تو میشد اون احساسات دو نفره رو درک کرد . فقط با تو میشد لذت سفرهای هر ساله قم و جمکران و نماز ها و زیارت های دو نفریمون رو درک کرد . و فقط تو بودی که وقتی به خونه میومدی یه کمد پر از خاطرات قدیمی رو با هم مرور میکردیم و از شدت خنده دل درد میگرفتیم و متوجه گذشت زمان نبودیم . و فقط تو بودی که وقتی میگفتم :‌ " خستم " یک دنیا احساس و حرف داشتی .

این ها فقط به این دلیل بود که هرگز در هدیه خداوند نقصی نیست . و او کسی را به هم نشینی ات برمیگزیند که میداند بهتر از آو برای تو نیست .

اما ...

و این بود آخرین جمله من برای تو :

اول مهر ماه سال 87 در شب قدر و در مسجد ( خانه خدا ) تو رو ازش خواستم و صبح روز بعد در کمال ناباوری ، هدیه ی الهی ام را از خدا گرفتم .

و اما 17 بهمن 92 در حرم امن الهی و در کنار خانه خدا تو رو برای همیشه بهش پس دادم .

/ 5 نظر / 14 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. شمابزرگوار برای مطالعه مطالب زیر دعوت شده‌‌اید: *********** [گل] تا کنون به این فکر کردید که: [گل] نجس‌‌ترین و پلیدترین چیز دنیا چیست؟؟!!! *********** [گل] احادیث بسیار زیبای هفته [گل] # گلایه خداوند متعال از بی انصافی انسان # اثر رنجاندن دوست # ثواب بسیار عظیم کمک اعتقادی به دیگران ************ [گل] مجموعه ای از برنامه ‌‌های مذهبی آندروید برای گوشیهای هوشمند [گل] قرآن(متن و صوت)+مفاتیح الجنان+نهج البلاغه+ویجت اذان+رساله12مرجع+سفر عتبات+قبله یاب ************ [گل] چرا حضرت علی(ع) در مقابل غاصبین خلافت سکوت کرد؟ [گل] [گل] و برای گرفتن حق خود به زور عمل نکرد؟ [گل] ************* [گل] توصیه می‌‌‌کنم از باقی صفحات وبلاگ هم بازدید کنید. منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

فرزانه

میدونم چه کسی رو میگی[ناراحت]

فرزانه

چه متن زیبایی[نگران]

گل سرخ

سلام عزيزم وب قشنگي داري . به منم سربزن..................... سـلامتـيه هــمه اونـايي کــه خـوبي کـردن ولـي بــدي ديـــدن...! رفـــاقــت کــردن ولــي نــارفـيقــي ديـــدن.!!. . راســت گــفتــن ولـي دروغ شــنـيدن.!!. واســـه هــمه دســت رفــاقــت دراز کــردن ولــي رو دســت خـــوردن.!!.. هـــيچ کــس رو تــنها نــذاشــتن ولي تــنهــا مـــونـــدن..!! ولـــي تـــوي خــلـوت خــودِشــون مــوقــع دعا کردن واســـه تــک تــک اون نــامــردا آرزوي ســـلامـــتي کردن..._.._..._.!!!!