الهی

خداوندا ،

تو را سپاس که حقیقت بسیاری از مسائل را در اندک زمانی بر من روشن کردی .

بارالها ،

تو را بسیار سپاس که مرا به خودم و به خودت باز میگردانی .

الهی ،

تو را سپاس که به من فهماندی یک بار کعبه دل را زیارت کردن ، ممکن است برتر از هزار بار حج رفتن باشد .

پروردگارا ،

تو را سپاس میگویم که مرا از این همه وابستگی به این وارستگی سوق دادی .

خدایا ،

تو را سپاس که اینک مرا در آغوشت می پذیری .

تو خانه دلم را به گرمای وجودت و به مهر بی پایانت مصفا کن که نور تو همیشه فروزان و رحمت بی انتهایت همیشه جاری و درهای معرفتت پیوسته گشودست .

خداوندا، ای وجود بی بدیل و ای بخشنده بی رقیب ، تو را سپاس که نگذاشتی از زمان مرگ خود و عزیزانم آگاه باشم . تو را سپاس که اگر بازگشت به زمان رفته را غیرممکن ساختی ، یاد خاطرات و احساسات گذشته را در ذهنم باقی گذاشتی . تو را سپاس که به من نعمت فراموشی را دادی . که نگذاشتی بسیاری از خاطرات بد و آدم های بد و احساسات بد تا همیشه در وجودم آزارم دهند . تو را سپاس که اجازه ندادی از آینده ام با خبر باشم و به این ترتیب امید به آینده و نشاط فعالیت و زندگی را در من زنده نگاه داشتی . تو را بسیار سپاس که چیزهایی در دنیایت آفریدی که با آنها آرامش را احساس کنم .

خدایا ، ای دهنده بی منت و ای مهربان نوازشگر ، تو سپاس که هستی . تو را سپاس که در همه لحظات سخت تنهایی ، در همه لحظاتی که هیچ هم صحبتی ندارم ، برای شنیدن حرفهایم شنوا هستی . تو را سپاس که همیشه حوصله داری . همیشه پذیرای مهمان ناخوانده هستی . سپاس که هستی و چه نیک هستی .

/ 9 نظر / 15 بازدید
فرزانه

سلام فریبا. چه حرفهای امیدوار کننده ای از نهادت به بیرون تراوش میکند. حال و احوال منم عوض کردی.

فرزانه

خیلی خوشحالم که به اینجا رسیدی. حرفهات رنگ و بوی امید و تحول میده.

فرزانه

با اومدن بهار دلت بهاری شده.

فرزانه

تو دیروز خبری به من دادی که مدتهاست منتظرش بودم. اومدن پرستوها....

منشور هنر

سلام. «ای پروردگار جهانیان که همه حمدها و سپاس ها مخصوص شماست، بی اندازه شکرت» بروزم با: «...قصد دارم مطلبی درمورد چگونگی بهتر زیستن نمادهای سرزندگی سفره های هفت سین‌، ماهی گلی، توضیح های تجربی ای رو بیان کنم...»

فرزانه

سال نو مبارک[هورا]

شوریده

بهار ثانیه ثانیه می اید… و اینجا کسی هست که به اندازه شکوفه های بهاری برایت آرزوهای خوب دارد… عید شما مبارک [گل]

محمد

سلام عیدتون مبارک سال خوبی داشته باشید با یاری خداوند منّان همیشه شاد و سلامت و تندرست باشید در کنار عزیزان التماس دعا یا حـــق[گل] مخلص خانم دکتر عید بهونه ای برا حال و احوال بارفقای قدیمی[گل]