افکار خط خطی

گاهی فکر میکنم که ای کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم. گاهی هم فکر میکنم شاید روزی همه چیز درست شود. ولی چیزی که همیشه بوده و بعد از این هم خواهد بود این است که در هر صورت من دلم را به رویاهایم خوش میکنم. هر جورم که بگذرد، صورت خیس و داغم را دست میکشم و به دلم میگویم اینجاست... کلید خواسته های تو پیش من است. کلید دری که به دنیای ساکت و پر رمز و راز رویاهام گشوده میشه. اما چه بگویم؟ که دل من گاهی این قدر نازک و شکستنی شده که با این حرف دلش میگیرد! دیدن این دنیا برایش رنج آور و عذابی مهلک است. تو میدانی که در این "گاهی" ها ، چه باید برای دلم بکنم؟ تو میدانی مرهم آن چیست؟ اصلا بگو کسی میداند دوای دلی را که شکسته، دست کدام عطار باید جست؟ و آیا تا به حال دست کسی به آن رسیده است؟

دل کوبه هام تمامی ندارد انگار! دلم میکوبه برای یک نفس استشمام رایحه ی رویاهام. استشمام تجلی و واقعیت ها. زندگی رویا نیست، میدانم. ولی دل که رویا و واقعیت نمی شناسد! میخواهد... هرچه بگویی میخواهد!

دلم گرفته!

همین!

خواه بفهمی یا نه!

فقط بدان که دلم بدجووووووووووووووور گرفته.........

/ 2 نظر / 16 بازدید
منشورهنر

سلام. با تبریک ولادت با سعادت شبیه ترین فرد بر پیامبر(ص)، شاهزاده علی بن الحسین(ع)، و روز جوان؛ «دل آرام گیرد با یاد خدا...!!!» بروزم با: «گم شدم بس که زدم پرسه به پستوی خودم / چه کنم تا بروم یک قدم آن سوی خودم ...» از آقای خلیل ذکاوت

منشور هنر

سلام. بروزم با: «... آخوند فرمود: من خودم دیدم داشتی نماز می خواندی، گفت: نه آقا اشتباه دیدی، سؤال کردند: پس چه کار می کردی؟...»